Domů » Články » Herní novinky » 7 her, kde je třeba válečné strategie

7 her, kde je třeba válečné strategie

Taktika, intriky, souboje a akce. Pokud si libujete ve válečných strategiích a lámáním si hlavy nad tahy, které ovlivní další průběh hry, jsou pro vás dnešní tipy skvělým rádcem pro válečné strategie. 

S.W.I.N.E. HD Remaster
Tahle hra vás dostane do střetu dvou nepřátelských týmů, jejichž vzájemná nenávist sahá až za hranice chápání – do střetu mezi králíky a prasaty. A že je tahle hra už 18 let stará? Zaručuji, že projíždět lokací v malých tancích, ať už za králíky nebo prasata, sám nebo s přáteli, si užijete a strávíte nad tím mnoho hodin, obohacených o hlášky v češtině. Vylepšujte, ničte a hlavně se bavte.

Hra je dostupná na Steamu za 9,99 euro

Field of Glory: Empires
Toužíte si vybudovat vlastní impérium? Tahle hra je tedy to pravé! Jedná se o tahovku zasazenou do období starověku a je jen na vás, kam až to dosáhnete. Získávejte potřebné suroviny, vyhrávejte válečné konflikty a rozšiřte svou říši po celé mapě.

Hra je dostupná na Steamu za 33,99 euro

Total War: THREE KINGDOMS
Krásy a taje dávné čínské dynastie na vás čekají ve hře Total War: THREE KINGDOMS. Žasněte nad Velkou čínskou zdí, zkoumejte a budujte. Vyberte si jednoho z dvanácti slavných vojevůdců a sledujte jedinečný způsob boje vaší armády. Sjednoťte Čínu do nové dynastie a zanechte odkaz pro nadcházející generace. 

Hra je dostupná na Steamu za 59,99 euro

Arma 3 
Okuste na vlastní kůži vojenskou akci ve hře Arma 3. Na otevřeném bojišti vyražte proti nepřátelům a snažte se je zneškodnit všemi dostupnými zbraněmi a dopravními prostředky. Můžete se věnovat jako jednotlivec příběhu Bena Kerryho nebo si užít hru společně s přáteli a taktizovat v širokém prostředí. A pokud vám to nestačí, můžete si vlastní bojiště vytvořit. 

Hra je dostupná na Steamu za 27,99 euro 

They Are Billions 
Ocitáte se ve steampunkovém post-apokalyptickém světě, kde budujete armádu proti hordě infikovaných, která už zdecimovala většinu lidí na planetě. Přes 60 hodin hraní a 48 misí, kde budujete z přeživších armádu předurčenou k obraně zbytku světa. Obstojí ta vaše? 

Hra je dostupná na Steamu za 29,99 euro

Conqueror´s Blade 
Další úžasná strategie, kde budujete armádu, vylepšujete způsob boje, útočíte na protivníkova území a snažíte se být ten nejlepší. Otevřený svět vám poskytne PvP souboje a mnohem víc. Vytvořte si vlastní území, připojte se k ostatním a objevujte. 

Hra je na Steamu dostupná zdarma

Precipice
Precipice je hra, kde je strategie nadevše. Zvolte si mezi Spojenými státy nebo Sovětským svazem a kontrolujte plně jeho chod. Ochraňujte své spojence a spojte se proti okolním nepřátelům. Každá akce si žádá reakci a pokud uděláte chybu, skončíte. Je jen na vás, jestli budete vítězem Studené války. 

Hru si můžete za 9,99 euro zakoupit na Steamu