Domů » Články » Herní novinky » Herní zpracování hororu Pátek třináctého dostalo od fanoušků zelenou

Herní zpracování hororu Pátek třináctého dostalo od fanoušků zelenou

Už brzy se budeme opět bát zavřít oči!

Že hororových titulů přibývá na trh čím dál více, si všiml snad každý. Proč by jich tedy nemohlo být ještě o něco více? Tentokrát s nápadem vytvořit skvostnou hororovku přišlo pár chlapíků ze studia Gun Media, kteři před pár dny využili crowdfundingové služby Kickstarter pro zviditelnění svého projektu a vybrání dostatečné finanční částky na jeho tvorbu. Dnešním dnem svou stanovenou částku 700 000 dolarů překročili a jejich základní kapitál na vývoj hry stále stoupá.

Studio vsadilo na herní zpracování už tak známého snímku Pátek třináctého, který se odehrává v roce 1989 u jezera Crystal Lake a v jeho blízkém okolí. Neocitnete se však v kůži lovené kořisti, ale naopak si budete moci vybrat z dvou hratelných rolí, kdy každá má v příběhu své poslání.

Pokud jste typ člověka, který má rád násilí a úchylné sledování lidí, pak je tu pro vás role brutálního vraha v masce, Jasona Voorheese. Jestli vás to ale více táhne spíše k té pomoci lidem v nouzi, vyberete si vedoucího tábora, který se návštěvníky kempu bude snažit ochránit po celou krvavou noc.

Hororovka poběží na čtvrtém Unreal Enginu, a tak si hru nevychutnáme jen po stránce příběhové, ale i vizuální. Za podmínky, že se nic nepokazí, by hra měla vyjít v říjnu příštího roku na PC, Xbox One a PS4.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X