Domů » Články » Herní novinky » Heroes of the Storm přivítá dalšího pekelníka. Do hry zamíří Mephisto z Diabla 2

Heroes of the Storm přivítá dalšího pekelníka. Do hry zamíří Mephisto z Diabla 2

Jako každý rok, i letos si Blizzard nemohl nechat ujít Gamescom v Kolíně nad Rýnem. Akci již pravidelně využívá k oznámení novinek okolo Heroes of the Storm, ať už se jedná o nové hratelné postavy či zásadní změny na mapách. Dočkali jsme se obojího. 

Pakliže nostalgicky vzpomínáte na doby, kdy jste do bezvědomí proklikávali myši při hraní Diabla 2, nejspíše vás potěší návrat jednoho ze tří velkých pekelníků. Pán nenávisti Mephisto zamíří do Heroes of the Storm coby asasín se silnými plošnými útoky a několika chytrými fígly.

Nejstaršího ze tří démonických entit jsme si na Gamescomu mohli dosyta vyzkoušet. Mephisto ve velkém těží ze snižování cooldownu s každým zasaženým nepřítelem, rychlé a přesné spamování abilit z něj dělá slušný mlýnek na maso (především v teamfightech, kde může naplno zúročit své plošné útoky).

Také se umí na chvilku teleportovat do krátké vzdálenosti a rozházet několik kouzel, než se po chvilce odteleportuje zpět. Může se takhle „kouknout“ i za zeď a překvapit utíkající protivníky. A kdyby ani tohle nestačilo, ultimátní schopností dokáže odhalit všechny nepřátele na mapě a způsobit jim zranění, ať už jsou kdekoliv.

Další důležitou novinkou je překopaná mapa Hanamura, která byla na začátku měsíce stažena z oběhu. Místo dvou payloadů, které museli hráči eskortovat, tu je jeden jediný v centru bojiště. Po úspěšném doprovodu pak útočí nikoliv přímo do coru, ale na věže, brány a další předsunutou obranu.

Obecně vzato se mapa dočkala takových nutných změn, aby se týmy tolik nerozptylovaly po celé lokaci a více se soustředily na střety mezi sebou. Hanamura i Mephisto by se měli dostat do Heroes of the Storm začátkem září.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=m0nt7SJKfwo” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=48Xyjr5kCQk” /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X