Domů » Články » Herní novinky » Bliizcon 2016: Heroes of the Storm nabídne největší giveaway vůbec – Nexus Challenge

Bliizcon 2016: Heroes of the Storm nabídne největší giveaway vůbec – Nexus Challenge

Challenge Accepted!

Letošní BlizzCon vnesl do arénovky Heroes of the Storm řadu novinek. Jednou z nich je i speciální výzva pro všechny zastánce týmového hraní s přáteli – listopadový event Nexus Challenge plný skvělých odměn.

Během zahajovacího ceremoniálu oznámil produkční ředitel hry Kaeo Milker mimo jiné i největší giveaway v historii Heroes of the Storm“, speciální výzvu pro všechny hráče, kteří chtějí získat časově omezenou nabídku odměn.

K uskutečnění výzvy se však nejprve musí splnit nezbytné podmínky. Jelikož akce má za úkol posílit týmové hraní, zúčastnit se mohou pouze hráči, kteří mají partu alespoň o dvou členech. Sólo zápasy se započítávat nebudou.

Ke splnění první výzvy je třeba odehrát minimálně 15 her v Co-op vs. AI, Quick Match, Unranked Draft nebo ranked módech, a to v časovém rozmezí od 15. listopadu do 4. ledna. Pokud odehrajete stanovený počet zápasů podle výše zmíněných podmínek, čeká vás příjemné překvapení v podobě hodnotných předmětů, které lze uplatnit v hrách Overwatch a Heroes of the Storm. Tabulku s odměnami naleznete níže.

OVERWATCH ODMĚNY HEROES OF THE STORM ODMĚNY
sprej Genji postava Zarya
ikona Oni Genji ikona Oni Genji
sprej Oni Genji

 

Tím ale sranda nekončí. Jestliže odehrání 15 her někomu nestačí, může si pokořit dvojnásobný počet matchů. Odměnou vám budou další postavy a in-game předměty, tentokrát ale jen do Hereos of the Storm. Níže se můžete podívat na kompletní seznam.

HEROES OF THE STORM ODMĚNY
postava Auriel
postava Greymane
postava Kerrigan
postava Li-Ming
mount Orochi Hovercycle
30denní XP bonus Stimpack

 

Čtěte také: Do Heroes of the Storm zamíří Ragnaros i Varian Wrynn

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X