Domů » Články » Herní novinky » Heroes of the Storm: Nový patch odebere loot boxy za reálné peníze a změní systém rolí

Heroes of the Storm: Nový patch odebere loot boxy za reálné peníze a změní systém rolí

Ačkoli oblíbená Heroes of the Storm od Blizzardu již nenachází moc místa na e-sportové scéně, hráči na ni ani zdaleka nezanevřeli. Hra si žije svým vlastním životem na postranní, kam se nejeden vynervovaný hráč MOBA her chodí uklidnit.

Nový patch byl před pár dny spuštěn na testovacím serveru hry a odhalil hned několik novinek. Jednou z největších bude bezpochyby odebrání možnosti zakoupit si „loot chests“ za reálné peníze. Jedinou cestou, jak je získat bude tedy levelování postav či profilu nebo staré dobré zlaťáky, které hráči vydělávají plněním úkolů.
Neméně důležitou změnou je revoluce v systému rolí. Doposud byly ve hře 4 role: Assassin, Warrior, Support a Specialist. Nyní nabídka hrdinů vyčleňuje více skupin, aby především noví hráči měli větší představu o tom, co jejich postava svede a jaký má účel. Nové rozdělení skupin bude čítat kategorie následující: tanks, bruisers, supports, healers, melee assassins a ranged assassins.

S novou aktualizací přijde i event s názvem Caldeum Complex, a přinese nádherný mix draků a cyberpunku. Hráči tedy mohou očekávat originální skiny, řetězené questy a spoustu odměn za hraní.

Kompletní poznámky k nadcházejícímu updatu si můžete přečíst zde. Zahrát si jej pak můžete již 26. března.

X