Domů » Články » Zajímavý projekt: Heroes Project

Zajímavý projekt: Heroes Project(3 minuty čtení)

Pokud jste měli rádi sérii Heroes of Might and Magic, hlavně první díly, mohl by vás zaujmout Heroes Project, který sice vypadá jako Darkest Dungeon, avšak hratelností se inspiruje právě u zmíněné série.

A inspirace je tu opravdu silná, hlavně třetím dílem. Jedná se o tahové RPG s ručně malovanou grafikou, kdy hráč buduje svůj hrad, najímá celé armády, plní questy, věnuje se těžbě nebo zabírání dolů a snaží se zlikvidovat nepřátele a monstra. Samotná bitva pak probíhá na klasickém bojišti složeném z hexagonů. Hrdinové během něj mohou sesílat mocná kouzla, což může zvrátit i zdánlivě prohranou bitvu. 

I když jsou bitvy hlavní částí hry, bez stavby sídla a přípravy jednotek by to nešlo. V každém městě může hráč postavit Portál, tím propojit všechny své hrady a vybudovat síť, chránící je před napadením. Vývojáři slibují čtyřicet hodin gameplaye, devět frakcí za které lze hrát, smysluplný příběh s volbami a důsledky a level editor. Pokud bude kampaň úspěšná, dočkáme se Battle dema, které by mělo vyjít přibližně za tři měsíce. 

Pokud vás Heroes Project zaujal a je vám líto, že je žánr tahových strategií na vymření, můžete přispět do 24. listopadu.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X