Hidetaka Miyazaki v rozhovoru připustil, že From Software do budoucna uvažuje o žánru battle royale(1 minuta čtení)

Prezident společnosti From Software prohlásil, že by velice rád vytvořil hru ve formě battle royale. Taktéž má zálusk na hru v modelu „live service“, jako je například Destiny či Anthem.

„Vždycky tu je možnost. Tyto hry jsou opravdu zábavné a nás zaujalo, jako formou jsou tvořeny. Pokud bychom ale takovou hru udělali, určitě by byla odlišná.“ řekl Miyazaki pro portál The Telegraph.

Dále nás však prezident společnosti ujistil, že se From Software bude stále soustředit především na singleplayer hry. O rozmanitosti videoherní kultury a její důležitosti se Miyazaki vyjadřuje následovně: „Opravdu potřebujeme tuto rozmanitost ve videoherním průmyslu. Bez ohledu na to, co From Software dělá, potřebujeme lidi, kteří budou tvořit battle royale a live service hry. Stejně jako potřebujeme vývojáře soustředící se na singleplayer zážitek. Myslíme si, že tato rozmanitost je to, co každého požene kupředu.“

From Software má nyní spoustu práce s vydáním jejich nadcházejícího titulu Sekiro: Shadows Die Twice a následnou péčí o tuto hru, která vychází již 22. března 2019 na platformy Playstation 4, Xbox One a Microsoft Windows.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.