Domů » Články » Herní novinky » Hitman 2: Siberia – Nová mapa na mrazivé Sibiři

Hitman 2: Siberia – Nová mapa na mrazivé Sibiři

Známý holohlavý zabiják ještě rozhodně neřekl své poslední slovo. Ačkoliv je Hitman 2 již nějakou chvíli venku, vývojáři stále přináší nový obsah. Tentokrát tu mají něco pro majitele Expansion Passu. 

Dnešním dnem vychází rozšíření, které nás zavede do věznice Perm-14, která připomene pracovní tábory v gulagu. Cílem tentokrát budou dozorce věznice Vitaly Reznikov a mafiánský boss Roman Khabko. Drsné prostředí Sibiře se samozřejmě s nikým nemaže a ve věznici tak budeme svědky pořádné dávky násilí. Nabízí se tedy hned možnost vyvolat vzpouru a odvrátit tak zraky strážných od naší práce. 

Možností, jak své cíle zabít bude jistě několik. Do výbavy navíc dostanete novou odstřelovací pušku Druzhina 34 ICA, takže pokud budete mít štěstí, nebudete se muset k vězeňskému komplexu vůbec přiblížit. Kromě této expanze přinese hra i nové výzvy a trofeje. Navíc přibude i mapa pro režim Sniper Assassin s názvem Crime and Punishment.

Na samý konec je tu ještě jedna novinka, která ovšem zatím nebyla oficiálně oznámena. Dle dokumentu, který IO Interactive vydali na YouTube se totiž pracuje na třetím pokračování Hitmana a mělo by být opět epizodické.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X