Domů » Články » Herní novinky » Hitman bere útokem Humble Monthly

Hitman bere útokem Humble Monthly

Pokud někdo snad ještě mohl váhat nad tím, jestli si má či nemá pořídit poslední velkou zakázku oblíbeného holohlavého nájemného zabijáka, tak pro něj máme dobrou zprávu. Už totiž není co řešit!

Od 13. listopadu bude hra Hitman: The Complete First Season k sehnání na Humble Monthly za špičkových 12 dolarů (případně 10 liber, pokud dáváte přednost pití čaje o páté). Nejen tedy, že najmutím tohohle jenom o něco méně cool Johna Wicka přes Humble přispějete na dobrou věc, ale zároveň oproti jeho standardní taxe ušetříte pěkný balík. Tuhle nabídku se navíc vyplatí zvážit i v případě, že se chystáte pořídit si chystané pokračování, které začne dělat čistky mezi příliš nízké známky rozdávajícími novináři už příští měsíc, konkrétně pak 13. listopadu. Majitelé prvního dílu totiž automaticky získají remasterované verze šesti map také pro hru Hitman 2! No a to se, vážení čtenáři, skutečně vyplatí!

Jo a zmínili už jsme se, že součástí balíčku je i velice kladně hodnocená metroidvania hra Hollow Knight, předběžný přístup do mixu střílečky, survival hororu, tower defense strategie a RPG hry 7 Days to Die a během měsíce přibudou ještě další kousky? Jasně Hitman je Hitman, ale pár pomocníků se vždycky hodí, obzvláště za ty prachy!

Pořídit tenhle balíček a přispět na dobrou věc můžete zde.

Source :
X
X