Watch Dogs 2

Sledovat
8

Super

Hlavním záporákem Watch Dogs 2 je… Čech?(1 minuta čtení)

Dusan Nemec jako špatný člověk nevypadá, za to je čistým prototypem hipstera. Fousy má delší než vlasy, místo obleku nosí pyžamo a dokonce dělá jógu!

První díl Watch Dogs nebyl zrovna perfektní hrou, což si naštěstí Ubisoft uvědomuje. V novém díle chce na nedostatcích pořádně zapracovat a přidat i pár novinek. Jednou z nich je také záporák s podezřele českým jménem – Dusan Nemec.

Ten sice v rozhovoru s hlavním hrdinou Marcusem Hollowayem nevypadá typický zloduch, dobrák to ale rozhodně nebude. Proto Nemcovi a jeho firmě Blume vyhlásí Marcus s jeho kamarády ze skupiny Deadsec válku. K nim se přidá i excentrický T-Bone, s nímž jsme se již v kůži Aidena Pierce setkali.

Watch Dogs 2 zatím vypadá mnohem lépe než předchozí díl, snad to bude platit i pro příběh. Průšvih s mrtvou neteří se nejspíše opakovat nebude, Ubisoft to ale ani s Čechem v hlavní záporné roli nemá jisté. Jak to celé doopravdy dopadne, uvidíme už 15. listopadu.

Čtěte také: Gamescom 2016: Watch Dogs 2 představuje multiplayer plný hackerů

Source :

pcgamer.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Barbora „chill“ Klabačková
Člen
Barbora „chill“ Klabačková

No máme prostě dobrou reklamu. Jednou je to postapo Praha, podruhé Dušan Němec. Přítel už tady naříká, že ho nebude chtít porážet. 😀

Viet Tran
Člen
Viet Tran

Chtělo by to augmentovaného Zemana 😀