Domů » Články » Herní novinky » HODOR! Do Overwatch se dnes vrací Halloween Terror 2018 event!

HODOR! Do Overwatch se dnes vrací Halloween Terror 2018 event!

Maniakální smích doktora Junkensteina proťal úvodní obrazovku hry Overwatch, protože dnešní den… a všechny další dny až do konce října… jsou dny Junkensteinovi POMSTY! MUHAHAHAHAHAHAHAHA!

Není to jenom nové Call of Duty, kde budou během října řádit oživlé mrtvoly. I když počítají se vlastně robotické zombie pořád ještě mezi zombie? No pro účely objektivní a zombie žádného složení a vyznání nediskriminující herní novinařiny řekněme, že ano. Každopádně oblíbený Overwatch event s názvem Halloween Terror je zpět a RNG hráčů bude speciálními loot boxy terorizovat až do konce měsíce. Těšit se jako každý rok můžete na nové i staré parádní skiny a další kosmetické doplňky se strašidelnou tématikou. Letošní nováčci jsou například Soldier 76 ve stylu Pátku třináctého, Doomfist coby jezerní příšera nebo naprosto dokonalá bánší Moira. Kompletní přehled všech Halloween Terror skinů najdete zde.

No a vrací se samozřejmě také PvE brawl mód Junkenstein’s Revenge, ve kterém budete opět společně se třemi dalšími hráči muset po určitý počet kol ubránit bránu hradu nejen před již zmíněnými robozombíky, ale také před hříšně vystrojenou Mercy a jejími pohnutky! Letos navíc bojovou vřavu rozšíří ještě Tracer s Brigittou, takže o zábavu rozhodně nebude nouze!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=JyLVMpkVXTY” /]