Domů » Články » Horor ve škodovce? V české hře Beware budete ujíždět pronásledovatelům ve Škodě 105

Horor ve škodovce? V české hře Beware budete ujíždět pronásledovatelům ve Škodě 105(1 minuta čtení)

Takový netradiční horor

Zdá se, že česká herní scéna opět ožívá. Po vydání DLC pro Kingdom Come: Deliverance a oznámení nadějného Someday You’ll Return tu máme další zajímavý titul z našich končin. Vývojář Ondřej Švadlena totiž vypustil do světa demo své rozpracované hororovky Beware. Hra zaujme hlavně povedenou atmosférou, vizuální stránkou i zajímavým přístupem.

Beware je poněkud netradiční hororový titul. Vše se totiž odehrává uvnitř staré škodovky, v níž ve strachu unikáte před tajemnými pronásledovateli. Vašimi nejlepšími pomocníky budou jen čelní světla, maličké zpětné zrcátko a řidičský um.

Hra překypuje (téměř doslova) hutnou atmosférou, neboť je mlhavá noční česká krajina zahalena sépiovým filtrem. Ačkoliv na první pohled demo nabízí právě jen únik před nepřáteli, někde ve hře se ukrývá i mise. Vizuály jsou velmi povedené, hra má ovšem ještě před sebou dlouhou cestu. Je však úctyhodné, že má tohle všechno na svědomí jeden jediný člověk.

Švadlena odhalil hru svou hru již před nějakou dobou, tehdy ještě pod pracovním názvem Driving Survival. V té době jsme se měli koukali na škodovku z pohledu třetí osoby, nyní se ale kamera přesunula za volant českého přibližovadla. Aktuální verzi dema hry Beware si můžete stáhnout zde.

Čtěte také: Kingdom Come: Deliverance představil DLC From the Ashes. Zároveň vyšel Hardcore mód

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=LOaBNkVDjeg” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X