Domů » Články » Hra Atomic Heart se připomíná novým teaser trailerem

Hra Atomic Heart se připomíná novým teaser trailerem

Atomic Heart je akční hra, která svým vizuálem připomíná Stalkera, říznutého Bioshockem. Možná právě proto zaujala velkou masu hráčů, kteří již od května roku 2018 čekají na nové informace.

Vývojáři slíbili hráčům beta test a zmínili, že hra bude mít raytracing. Ovšem záběry ze hry nejsou téměř žádné. Ty poslední se objevily přibližně před rokem a od té doby bylo ticho po pěšině. Nyní nám však studio Mundfish představilo krátký teaser, který je plný nových záběrů a doplněný trefnou hudbou. Bohužel se stále neví, kdy přesně hra vyjde, dočkat bychom se ale snad mohli ještě tento rok. Příběh se bude odehrávat na vrcholu slávy Sovětského svazu v alternativním vesmíru. V roli agenta s kódovým číslem P-3 se vydáte do neznáma, abyste zjistili co se ve skvělém a prosperujícím Sovětském svazu pokazilo.

Atomich Heart bude debutem studia Mundfish, ti totiž prozatím nemají na kontě žádný jiný titul. Doufejme tedy, že jejich prvotina bude mít úspěch a dočkáme se i dalších zajímavých her. Do alternativního světa Sovětského svazu budeme moci vyrazit přes PC, PlayStation 4 a Xbox One. Můžeme však počítat, že se hra objeví i v rámci nové generace konzolí.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X