Domů » Články » Zajímavosti » Hra Battlefield V Chapter 4 ještě není na pultech a komunita už spekuluje nad dalším pokračováním

Hra Battlefield V Chapter 4 ještě není na pultech a komunita už spekuluje nad dalším pokračováním

Chapter 4: Defying the Odds se blíží a s ní i nový obsah. V živé debatě už se probírá obsah dalšího pokračování.

Nová kapitola v Battlefield V nás vrhne do bojů v různorodých oblastech. Půjde o ostrovní systém norských Lofot, řecké městečko Marita a súdánskou poušť v tehdejším područí Francie. Hra dorazí 27. června do kamenných i virtuálních prodejen, přičemž první mise nás zavede do Súdánu, na jehož planinách se budou odehrávat boje motorizovaných divizí. Během července pak dorazí Marita a později i Lofoty, kde při souboji budeme naopak sledovat bělmo nepřítele. Ačkoliv na Chapter 4 vyšel teprve teaser trailer, komunita už probírá další kapitolu na roadmapě.

Informace, že se Chapter 5: Awakening the Giant bude odehrávat v Pacifiku prolétla napříč zpravodajskými weby a řeší se i na oficiálním fóru. Může být pomyslným gigantem Čína? Více se snad dozvíme co nejdříve, jisté ale je, že pro boje v komplexech podzemních tunelů na japonských ostrovech by uronil slzu nejeden hráč Vietcongu.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X