Domů » Články » Zajímavosti » Hra Borderlands 3 si vypůjčí něco z herních mechanismů od Apex Legends

Hra Borderlands 3 si vypůjčí něco z herních mechanismů od Apex Legends

Borderlands 3 se nezadržitelně blíží, všichni hráči již leští své zbraně a jsou připraveni prostřílet se k tomu nejlepšímu lootu ve hře. Ačkoliv Borderlands 3 zvedl části herní komunity madle tím, že se objeví exkluzivně na Epic Games Storu, ti největší fanoušci zůstavají věrní.

A právě pro tyto hardcore hráče máme pár novinek. Hře bylo vyčítáno, že nebude využívat téměř žádné převratné herní mechanismy a zůstává tak trochu při zemi. Nyní jsme se však díky serveru Gamerant dozvěděli o novince, kterou si ve studiu Gearbox vypujčili z battle royale hry Apex Legends. Konkrétně se jedná o takzvané pingování, nebo-li označování předmětů, aniž byste museli s vašimi spoluhráči promluvit. Tahle možnost se bude hodit, když zrovna nebudete mít po ruce své přátele, ale přesto si budete chtít zahrát v partě s někým cizím.

Toto samozřejmě není jediná novinka, již dříve vývojáři ukázali, že půjde slajdovat a při tom pokropit překvapené nepřátele salvou nábojů. Dále bude možné zachytit se za okraje povrchů a vylézt tak na určitá místa, odpadá tedy věčné poskakování, které bylo v předchozích dílech celkem otravné.

Hra vyjde 13. září pro PS4, Xbox One a Microsoft PC.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X