Hra Cuphead dostane svoji vlastní seriálovou adaptaci(1 minuta čtení)

Velice známá hardcore plošinovka Cuphead se dočká své vlastního seriálu a nepostará se o to nikdo jiný, než studio Netflix Animation.

Na toto zpracování budou přísným okem dohlížet i hlavní vývojáři hry Jared Moldenhauer a jeho bratr Chad. Bližší informace o chystané show však nebyly zatím zveřejněny. S největší pravděpodobností se ale dočkáme nových dobrodružství Cupheada a Mugmana v podivném světě, který nám byl zlehka představen již v původním herním zpracování. Základní grafický koncept hry byl silně inspirován starými animáky studia Disney, seriálové zpracování se tudíž nabízelo poměrně snadno. Jedno je však jisté. Shlédnout celé seriálové zpracování bude stát značně méně nervů a úsilí, než pokořit samotnou hru. Na bližší informace si ale musíme ještě nějakou tu chvíli počkat.

Source :

PCGamer

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.