Domů » Články » Herní novinky » Hra Darkest Dungeon dostane nové PvP rozšíření

Hra Darkest Dungeon dostane nové PvP rozšíření

Pokud máte rádi Roguelike tahové RPG, určitě vás Darkest Dungeon neminulo. Tahle hra z roku 2016 neumí odpouštět. Na své výpravě zažijete spoustu dobrodružství, ale i stresu a mnohdy musíte začít úplně znovu, abyste dosáhli vytouženého cíle.

Nyní do hry přibude PvP DLC, ve kterém se hrdinové utkají v krvavé aréně The Butcher’s Circus. Studio toto DLC oznámilo 1. dubna a tak se netěšilo velké pozornosti, protože jej hráči považovali za aprílový žert. Opak byl však pravdou a The Butcher’s Circus opravdu vyjde. Hráč vždy vyšle čtyři své hrdiny, kteří mají pouze dvě možnosti, buď získají slávu nebo zemřou v šapitó, promočeném krví. Nemusíte se však bát, že byste přišli o hrdiny z kampaně, pro PvP bude k dispozici oddělená sorta hrdinů. Nechybí tu ani online žebříček, ke kterém se můžete zajistit nehynoucí slávu.

Aby ale nešlo jen o obyčejný boj na život a na smrt, můžete díky hraní zapracovat na svém erbu a také jsou zde nové talismany, které mohou zápolení v aréně zvrátit ve váš prospěch. Přibyla i nová hudba od Stuarta Chatwooda, nějaké ty vypravěčské vtipy z úst Wayna Junea a v neposlední řadě i nové zvukové efekty.

Jediné, co se zatím neví je, zda bude důležitá psychická odolnost hrdinů, jako je tomu v kampani. Rozšíření zatím nemá žádný trailer, takže si prozatím musíme vystačit z obrázky a vyjít by mělo někdy příští měsíc. Je skvělé, že do hry z roku 2016 vychází nový obsah i přesto, že tvůrci vloni v únoru oznámili Darkest Dungeon 2. Fanoušci jim to samozřejmě připomněli, ale vývojáři je uklidnili, že na dvojce se intenzivně pracuje a pro tvorbu DLC byl vyčleněn malý tým vývojářů, aby se práce nezastavily.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X