Domů » Články » Hra Dragon Raja čeká po úspěchu v Číně na celosvětové spuštění

Hra Dragon Raja čeká po úspěchu v Číně na celosvětové spuštění

RPG Dragon Raja od vývojářských matadorů mobilních her Tencent brzy čeká podpora lokalizací po celém světě. Hra při spuštění nabídne čtyři různé classy a samozřejmě character creator.

MMORPG zažívají renesanci, a ne “pouze” ve smyslu relaunche, kterým je například World of Warcraft Classic. Mnoho her tohoto žánru se pomalu přizpůsobuje potřebě mobilního hraní. Za pár dní můžeme otevřít okénko adventního kalendáře s mobilní verzí Black Desert, jež bude pro Dragon Raja přímým konkurentem. Dragon Raja nabízí fúzi gotických prvků, vložených do východoasijské kultury (kultovní anime Berserk, pro představu), vyšperkovanou prostředím futuristického města. Zápletka hry nabízí klasické probuzení dávných titánů, kteří nejsou spokojeni s vývojem světa od doby co zahájili spánek draci. Draci decimují svět a naším úkolem je tomu udělat přítrž. Tady příběh nabírá na obrátkách. Obranou proti drakům má být totiž tvorba hybridů draků a lidí. Zdali je tato taktika správná, zjistíme s naši plně kustomizovatelnou postavou v roli jedné ze čtyř class, s unikátními abilitami. Již brzy na Androind i iOS.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Dragon Raja je novou MMORPG s otevřeným světem, kombinující čínský folklor s futuristickou vizí společnosti. Hra má již přes jeden a půl milionu předem registrovaných hráčů. Podle ukázek se vyznačuje náročnější grafikou, kdy nás čeká fast-paced gameplay spolu s množstvím záblesků, světelných odrazů a především světélkujících barev, ať už neonů na naší motorce nebo v dračím plameni. Naším úkolem bude zastavit probouzející se draky, kteří si nárokují svět, kterému kdysi vládli. Hra frčí na Unreal Engine 4 a proto se dočkáme pokročilé fyziky a AI inteligence je naprogramována tak, aby NPC reagovali na naše počínání. Ambiciózní projekt od studia… Číst vice »

1
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X