Domů » Články » Hra Dragon Raja čeká po úspěchu v Číně na celosvětové spuštění

Hra Dragon Raja čeká po úspěchu v Číně na celosvětové spuštění

RPG Dragon Raja od vývojářských matadorů mobilních her Tencent brzy čeká podpora lokalizací po celém světě. Hra při spuštění nabídne čtyři různé classy a samozřejmě character creator.

MMORPG zažívají renesanci, a ne “pouze” ve smyslu relaunche, kterým je například World of Warcraft Classic. Mnoho her tohoto žánru se pomalu přizpůsobuje potřebě mobilního hraní. Za pár dní můžeme otevřít okénko adventního kalendáře s mobilní verzí Black Desert, jež bude pro Dragon Raja přímým konkurentem. Dragon Raja nabízí fúzi gotických prvků, vložených do východoasijské kultury (kultovní anime Berserk, pro představu), vyšperkovanou prostředím futuristického města. Zápletka hry nabízí klasické probuzení dávných titánů, kteří nejsou spokojeni s vývojem světa od doby co zahájili spánek draci. Draci decimují svět a naším úkolem je tomu udělat přítrž. Tady příběh nabírá na obrátkách. Obranou proti drakům má být totiž tvorba hybridů draků a lidí. Zdali je tato taktika správná, zjistíme s naši plně kustomizovatelnou postavou v roli jedné ze čtyř class, s unikátními abilitami. Již brzy na Androind i iOS.

Source :

GuruGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X