Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Hra Fallout 76 je nyní zdarma a dostane hodně nového obsahu

Hra Fallout 76 je nyní zdarma a dostane hodně nového obsahu

Bethesda na své E3 konferenci oznámila, že Fallout 76 bude po dobu jednoho týdne zdarma ke stažení, a to od 10. do 17. června. Zároveň budete mít možnost vyzkoušet si některý z nových obsahů a to vše bez toho, aniž byste museli něco platit.

Jednou z nových funkcí, kterou budete moci vyzkoušet, je nový battle royale mód s názvem Nuclear Winter, který je v tuto chvíli zdarma k dispozici jako pohled do zákulisí po dobu trvání této speciální akce. Tento režim obsahuje „boj na život a na smrt“ pro 52 hráčů a má některé skvělé funkce, specifické pro sérii Fallout, jako je budování základny a velkolepé jaderné zbraně.

Můžete se také začít těšit na největší aktualizaci hry, která vyjde v srpnu, nazvanou Fallout 76: Wastelanders. Tato aktualizace přinese skvělé dosud chybějící funkce pro hru, jako jsou lidské NPC, plus nový hlavní úkol a nějaké to nové vybavení. Tato aktualizace plus týden bezplatného testování pravděpodobně naznačují, že Bethesda tvrdě pracuje na tom, aby vyřešila problémy, se kterými se hra dosud potýkala. Respektive to, co Todd Howard na výstavě E3 nazval „zaslouženou kritikou“.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X