Domů » Články » Hra Genshin Impact hledá testery do uzavřené bety

Hra Genshin Impact hledá testery do uzavřené bety

Zprvu nenápadná hra nejdříve způsobila poprask kvůli své podobnosti s jiným žánrovým titulem a nyní se Genshin Impact blíží do fáze uzavřeného beta testování, kterého se můžete zúčastnit i vy. Hra má vyjít na většinu gamingových platforem. 

Genshin Impact si udělal jméno již minulý rok, kdy začal vzbuzovat rozporuplné názory kvůli poměrně silné podobnosti s Legend of Zelda: Breath of the Wild. Vývojáři a vydavatelé v jednom, studio miHoYo, jistou míru inspirace popřou jen stěží. Co je ovšem důležitější je fakt, že Genshin Impact nás přenáší do kouzelného otevřeného RPG světa s mnoha lokacemi a místy k prozkoumání. Co za dobrodruhy by tuto nabídku odmítlo? Hra měla navíc původně být pouze na iOS. Nyní však mají vývojáři plán vstoupit i na většinu hlavních herních platforem, počínaje mobilními verzemi pro iOS i Andoroid přes Microsoft PC, po konzole PlayStation 4 a dokonce i Nintendo Switch. Pokud vás hra zajímá, již brzy má začít uzavřené beta testování, které představí lokaci Liyue Harbor a seznámí nás s legendou o Geo Archon. Zájemci o testování zjistí více na oficiálních stránkách hry. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X