Domů » Články » Hra Hitman 2 slaví výročí novým obsahem

Hra Hitman 2 slaví výročí novým obsahem

Nedávno jsme se dozvěděli, že se ve studiu IO Interactive chystají třetího Hitmana. Ovšem to tvůrcům nebrání zásobit novým obsahem i toho stávajícího. Hitman 2 navíc slaví první výročí a dárky, jak se zdá, dostanou právě hráči.

První přídavek najdete ve hře již teď. Přidává mise Legacy Escalations v Paříži a The Bahadur Dexterity v Marakéši. Vaším úkolem bude splnit jednotlivé podmínky, které vám scénář klade, za které budete odměněni. Spolu s Legacy Escalations přibyl challenge pack Breaking and Entering na mapě Whittleton Creek, a jak už název napovídá, budete vystaveni velké výzvě, za jejíž splnění dostanete titanové páčidlo.

Tímto updatem to samozřejmě nekončí. Vypadá to, že v Hitmanovi 2 bude co hrát po celý listopad. Hned 14. listopadu se ve hře objeví dva Legacy Challenge packy. Odehrávat se budou v Hokkaidu, kde za splnění dostanete Masamune katanu. Ve druhém se pak vrátíme do Marakéše, kde vám odměnou bude Desert skin na TAC-4. A tím pořád nekončíme. Už 19. listopadu se hráči dočkají další Legacy Escalations. Tentokrát se vydáte do Bangkoku a Sapienzi. Mise ponesou názvy Arthin Occultation a Szilassi Darkness. Po jejich dokončení doplníte Hitmanův šatník novými skiny a outfity.

Na konci měsíce pak dorazí tři Escalations. Konrétně se bude jednat o McCallister Ransack ve Whittleton Creek, Quimby Quandary na Isle of Sgail a Bartholomew Hornswaggle na Haven Island. Je zřejmé, že v IO Interactive chtějí novým obsahem zaměstnat hráče, než budou moci vypustit nové informace o třetím díle. Navíc 18. listopadu chystají samotní vývojáři stream, ve kterém nám třeba řeknou nějaké ty novinky.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X