Domů » Články » Hra Star Wars Jedi: Fallen Order poutá novým příběhovým trailerem

Hra Star Wars Jedi: Fallen Order poutá novým příběhovým trailerem

Nejnovější trailer pro hru s tématikou Star Wars nám odhaluje více z pozadí příběhu. Na cestách po galaxii za dávno zapomenutým poznáním, ve skrytých rozvalinách pradávných chrámů, nebude Galaktické Impérium našim jediným problémem.

Hry ze světa Star Wars zažívají letos pořádnou dávku vývojářské péče. Kromě blížícího debutu RPG titulu Jedi: Fallen Order se můžeme těšit také na update pro Battlefront 2 od Dice a novou hratelnou rasu ve SWTOR. Jedi: Fallen Order můžete již teď zhodnotit podle gameplay ukázky a nyní nám vydavatelé odhalují více z příběhového rámce. 

V traileru se znovu potkáváme s hlavním hrdinou Calem Kestisem a jeho posádkou. Ovšem oproti předchozím ukázkám, kde se jevil zejména jako rebelující Jedi na útěku se nyní dozvídáme, že pátrá po artefaktech z minulosti. Ať už je funkce artefaktu jakákoliv, podle ukázky bude nejspíše spojen s řádem Jedi, podle symbolů možná také s obdobím staré republiky a jisté je, že impérium o něj má také zájem. Ukázka rovněž napovídá, že budeme cestovat po více planetách, proto nelze vyloučit, že artefakty budeme nacházet na každé z nich. Hra má vyjít 15. listopadu.  

Source :

TheVerge

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X