Domů » Články » Hry zdarma: Batman: Arkham Collection, Lego Batman Trilogy

Hry zdarma: Batman: Arkham Collection, Lego Batman Trilogy

Hoši z Epic Games nám tentokrát předem ukázali jen obrázek Batmana nechali nás hádat, co to znamená. Bylo jasné, že k 80. výročí temného rytíře troškařit nebudou. Ale to, že dají do placu rovnou šest her, nečekal asi nikdo.

Batman Arkham Collection
V této edici vás čeká Batman: Arkham Asylum (2009), Batman: Arkham City (2011) a Batman: Arkham Knight (2015). Jsou to akční adventury od Rocksteady Studios s pohlcujícím příběhem, patřící k těm nejlepším hrám, které ze světa DC Comics vyšly. Adventurní část s hádankami by vám neměla dělat velké problémy. To hlavní, co si budete při hraní užívat, jsou promyšlené výpady Batmana ze tmy s originálními boss fighty. Pokud vám vše vyjde podle plánu, nepřátele omráčíte postupně po jednom ještě dříve než zjistí, že přichází jejich konec.

Lego Batman Trilogy
Do této trilogie patří Lego Batman: The Videogame (2008), Lego Batman 2: DC Super Heroes (2012) a Lego Batman 3: Beyond Gotham (2014). Lego hry jsou poměrně stejné, jedna jako druhá, a přesto s každou zažijete neopakovatelnou porci zábavy. Není lepšího multiplayeru na jednom PC s rozpůlenou obrazovkou, než jaké zažijete právě zde. Tím nechci říct, že hrát sám není ono, jen je škoda tu možnost nevyužít. Navíc vtipům, parodujícím svět DC Comics se nelze nezasmát.

Nenechte si utéct možnost této nadílky her a přijměte je zdarma do 26. září.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X