HRA ZDARMA: Battlefield 1 a 4 opět rozdávají svá DLC zdarma na Originu i konzolích!(1 minuta čtení)

EA nás připravuje na večerní stream

Battlefield V se večer dočká velkolepého odhalení. Už nyní víme, že se vrátíme do druhé světové války (což podtrhl i uniklý wallpaper), na chvilku ale zůstaneme u jiných konfliktů. V rámci čekání na večerní stream EA vypustilo zdarma DLC pro Battlefield 1 i 4. 

Jde o už druhou vlnu rozdávaček – v té první jste mohli získat přídavky They Shall Not Pass a Dragon’s Teeth na všech platformách. A ani jste nemuseli vlastnit základní hru, klidně jste si totiž mohli DLC stáhnout „do zásoby“ a počkat, až vám osud přihrajeme nějaký z Battlefieldů. Aktuální nabídka funguje prakticky stejně.

In the Name of Tsar pro Battlefield 1 přidává do hry ruské jednotky, šestici nových map a další zbraně a vozidla. Hráčům na PC stačí jen zajít na Origin a DLC si přidat do knihovničky. Hráči na Xbox One nechť zajdou do jejich obchodu, stejné stejně jako uživatelé Playstation Store.

Co se týče DLC pro Battlefieldu 4, Final Stand přidává do hry čtyři nové mapy a lehce futuristické zbraně i vehikly. PC hráči si pro něj mohou opět zamířit na Origin, uživatelé do Microsoft Store a na PS4 opět do Playstation Store.

Zatím není jasné, kdy tato akce končí, takže radši berte, dokud je co. Odhalení Battlefieldu V můžete sledovat živě zde v našem připraveném článku, kde najdete i odkazy na další streamy.

Čtěte také: Battlefield V se opravdu vrátí do druhé světové války. Potvrzuje to krátký teaser

Source :

Origin, VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na