HRA ZDARMA: Získejte bezplatně krvavý Carmageddon TDR 2000 na GOG(1 minuta čtení)

Hra, v níž se jezdí zásadně na červenou

Když se řekne Carmageddon, nejspíše si vybavíte tucty přejetých chodců a cákance krve na kapotě. Série kontroverzních závodních her z přelomu tisíciletí měla za sebou nemalý počet fanoušků, kteří nyní jistě ocení, že se jeden z dílů zcela zdarma ke stažení. 

Digitální obchod GOG.com konkrétně rozdává Carmageddon TDR 2000. Ten sice v recenzích moc nezabodoval, ale to nostalgiky asi nerozhodí. Pokud patříte mezi nimi a chcete se odreagovat u stařičké a krvavé akce, máte nyní šanci.

Stačí zajít na hlavní stránku obchodu (či kartu hry), zmáčknout velké tlačítko „GET FOR FREE“ a Carmageddon TDR 2000 je váš bez jakékoliv DRM ochrany, jak je ostatně u GOGu zvykem. Jen si pospěšte, akce končí v sobotu ve 14 hodin.

Hra by měla být spustitelná i na nejnovějších systémech. Níže se můžete podívat na ukázky z hraní, pokud si potřebujete osvěžit paměť, o čem tahle série vlastně byla.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Otestujte battle royale ve Fortnite. „Kopírka PUBG“ je nyní volně ke stažení

Source :

gog.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na