Domů » Články » HRA ZDARMA: Deus Vult! Přidejte si Crusader Kings 2 do své knihovny na Steamu

HRA ZDARMA: Deus Vult! Přidejte si Crusader Kings 2 do své knihovny na Steamu

Po sérii akčních stříleček zdarma tu máme konečně něco strategičtějšího. A nejde o ledajaký kousek – Crusader Kings 2, ač rozhodně nejde o kdovíjak jednoduchý a přístupný titul, si vydobyl pověst nestárnoucí tahovky, v níž se snažíte o to, aby vám středověká Evropa padla k nohám.

No dobře, stejně tak je titul od Paradox Interactive známý svým mohutným katalogem DLCček, naštěstí nejsou tak drahé jako v případě série The Sims. Základní hra by vám měla i tak vydržet na několik dlouhých večerů, takže není důvod si Crusader Kings nesebrat pro sebe.

Postup zůstává stejný jako vždy. Stačí, když zajdete na kartu Crusader Kings 2 na Steamu a kliknout na tlačítko „Instalovat hru“. Přidá se vám permanentně do knihovničky a už vám z ní neuteče, ani kdybyste na ni pořádali křížové výpravy. Pro jistotu ale neotálejte, akce končí v sobotu v 19:00.

Pokud by vám dobývání Evropy nestačilo, můžete vtrhnout i do Pacifiku, byť jen v roli řadového pěšáka. Na Originu je stále k mání zdarma stařičký Medal of Honor: Pacific Assault. I tam se neví, kdy nabídka skončí, nejspíše se tak stane v následujících týdnech.

Čtěte také: Podcast #5 – Když se Soukup, Okamura a Ovčáček sejdou ve studiu a baví se o hrách…

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X