For Honor

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

HRA ZDARMA: Přidejte si startovní edici For Honor do své Steam knihovny!

Popadněte hru zdarma, dokud je k mání

For Honor bohužel během vydání neuspěl kvůli nemalým problémům se servery. Od té doby se ale hra dočkala celé řady opravných balíků i nového obsahu, o čemž se můžete sami přesvědčit – startovní edice je momentálně zdarma na Steamu.

Na letošním Gamescomu jsme si mohli vyzkoušet chystané novinky, které vypadají poměrně slibně. Na podzim nás čekají čtyři noví hrdinové v rámci přídavku Marching Fire. Kromě různorodých bojovníků ze vzdálené Číny přinese bezplatný update i zbrusu nový mód Breach, grafická vylepšení a PvE režim pro jednoho nebo dva hráče. Datum vydání je naplánováno na 26. říjen.

No dobře, víme, že jste tu pro For Honor zdarma. V tom případě stačí, když zamíříte na steamovou kartu hry a přidáte si For Honor do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Install Game“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád, pokud budete dostatečně rychlí.

Není jisté, kdy nabídka zmizí, nejspíše však už dnes večer v 19:00. Tak či onak radši neotálejte, pokud máte zájem se pomlátit za samuraje, vikingy či evropské rytíře. Dojmy z Marching Fire přineseme v následujícím týdnu.

Čtěte také: VIDEO: Life is Strange 2 se ukazuje v novém traileru. Představuje hlavní hrdiny

Zdroj:

Steam

Matěj Hausser
PC hráč, který se vyžívá hlavně ve starých RPG a strategiích. Kavárenský povaleč, začínající novinář a medicínský tryhard. Buďte na mě hodní.