Domů » Články » HRA ZDARMA: Získejte legendární strategii Stronghold v HD edici

HRA ZDARMA: Získejte legendární strategii Stronghold v HD edici

Jako bonus dostanete i bizarní adventuru

Stronghold je mezi strategiemi naprostou klasikou a patří do panteonu RTS titulů, na kterých jsme jako malí caparti budovali svou pařanskou kariéru. Pokud na něj nostalgicky vzpomínáte, dejte si na chviličku pauzu a zamiřte na GOG.com – zrovna tam Stronghold HD rozdávají zcela zdarma. I s bonusem v podobě ujeté adventury.

První Stronghold od studia Firefly vyšel před více než 16 lety a zazářil po boku her jako Age of Empires, Empire Earth či Rise of Nations. Singleplayerová kampaň nabídla 21 misí a rozhodně dokázala vydržet několik fajn večerů. Škoda, že hra neobsahovala skirmish – ten přišel až s Crusadery.

Aby toho nebylo málo, ke Strongholdu dostanete i poněkud bizarní adventuru A. D. 2044. Děj se točí kolem budoucnosti, která mužům moc nepřeje – genetické inženýrství pokročilo tak moc, že se ženy dokážou reprodukovat samy bez partnera opačného pohlaví. Chlapi jsou proto ohroženým druhem a k vaší smůle jste jedním z nich.

No dobře, asi spíše sáhnete po Strongholdu HD, ale musíte uznat, že vás synopse A. D. 2044 alespoň trošku zaujala. Obě hry si můžete vyzvednout na stránkách GOG.com. Akce trvá už jen do zítřejších 14:00, tudíž si pospěšte, pokud máte chuť stavět i bránit pevnosti. Další hry zdarma najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Stýská se vám po klasických strategiích? Zkuste demo RTS Bannermen

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=0pysngc28L8″ /]

Source :
X