HRA ZDARMA: Získejte adventurní klasiku Syberia. Akce končí zítra(1 minuta čtení)

Berte, dokud můžete. Jako vždy

Jasně, další hra zdarma, kvůli ničemu jinému tu zřejmě ani nejste. Takže v rychlosti – internetový obchod GOG.com rozdává do zítřka stařičkou adventurní klasiku Syberia. Pokud se chcete v kůži právničky Kate Walkerové vydat na sněhem zasypaný ostrůvek plný záhad a huňatých mamutů (a ještě bez protipirátské ochrany), čtěte dále.

Hru získáte jednoduše – stačí mít účet na GOG.com, přihlásit se do něj a kliknout na banner se Syberií na hlavní stránce. Během několika okamžiků byste měli mít ve své knihovničce svou kopii hry. Akce končí v sobotu v 19:00. Pokud jste na jaře stihli i Syberii 2 zdarma na Originu, aspoň jste si hezky doplnili svou sbírku. Letos vydaný třetí díl nestojí moc za řeč, bohužel.

Když už jsme u her zdarma, máte ještě posledních pár dnů na to, abyste si přidali první Watch Dogs do své knihovničky na uPlayi. Servery by už neměly být pod náporem jako na začátku akce, tudíž se nemusíte bát chybových hlášek. Snad. Doufejme.

Další soutěže a hry zdarma najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Stáhněte si bezplatně městskou akci Watch Dogs na PC!

Source :

GOG.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz