HRA ZDARMA: Seberte si svou kopii kultovní adventury Grim Fandango!

Však to znáte. Berte, dokud akce platí

Internetový shop GOG.com právě odstartoval vánoční slevy, což znamená nejen tunu starých i nových titulů za hubičku, ale také další hru zdarma. Tentokrát si můžete přidat do knihovničky remaster kultovní adventury Grim Fandango.

Klasika od LucasArts a Double Fine Studios vyšla před více než 19 lety a před dvěma lety se k nadšení nostalgiků dočkala i remasterované verze. Tu si nyní můžete zobnout zcela zdarma na GOG.com, kde aktuálně probíhá i velká vánoční výprodej.

Remaster získáte jednoduše tak, že se přihlásíte do svého účtu a přes checkout na stránce hry si ji přidáte do své knihovničky. Někteří uživatelé ovšem hlásí, že stránky občas zahaprují, tudíž doporučují spíše kliknout na tlačítko „GER FOR FREE“ na banneru na hlavní stránce. Nám fungovaly obě cesty zafungovaly bez problémů, tak je zkuste.

Akce je jako vždy časově omezená a skončí ve čtvrtek odpoledne, tudíž neotálejte. Další soutěže a hry zdarma najdete na naší speciální stránce, namátkově připomínáme třeba možnost získat Assassin’s Creed IV: Blag Flag.

Co se týče vánočních slev na GOGu, moc se neliší od Black Friday. Novinkou je možnost si koupit „hvězdu“ obsahující náhodnou hru, a pokud celkově během akce utratíte celkově více než 15 dolarů, dostanete i povedenou strategii Hard West zcela zdarma. Nebo moderní Master of Orion, pokud se rozhodnete pro divočejší nákupy a přehoupnete se přes hranici 40 dolarů.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Assassin’s Creed IV: Black Flag je nyní bezplatně ke stažení!

Zdroj:

GOG.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz