HRA ZDARMA: Přidejte si akční Guns of Icarus Alliance do své Steam knihovničky!

Bitvy v oblacích gratis

Her zdarma není nikdy dost, obzvlášť těch povedených, co? Tentokrát si můžete přímo na Steamu zobnout akční online týmovku Guns of Icarus Alliance, která v první verzi vyšla vloni v březnu. Jen pozor: nabídka končí už v úterý večer, tak berte, dokud je co.

Ve hře se na palubě steampunkové kocábky můžete ujmout role kormidelníka, střelce i opraváře, případně dostupné posty předhodit svým parťákům. Právě harmonická souhra mezi všemi členy posádky je klíčem k vítězství v litých vzdušných bitvách.

Pokud vám střety s jinými hráči ale nevoní, Guns of icarus Alliance nabízí i PvE část. V níž můžete likvidovat počítačem ovládané nepřátele a plnit různorodé mise, od eskortování NPC po útoky na opevněné základny.

Hra po světě posbírala relativně dobrá hodnocení, tudíž vám ve sbírce neudělá ostudu. Postup je jako vždy stejný. Stačí jen přejít do obchodu na Steamu a klasicky si Guns of Icarus Alliance přidat do své virtuální knihovničky. Ve vašem vlastnictví hra zůstane již napořád.

A ano, i zde jde o časově omezenou nabídku. hru si můžete zobnout až do úterý 29. května, 19:00 našeho času. Následně u Guns of Icarus Alliance naskočí cenovka 12 eur.

Čtěte také: Battlefield 1 a 4 opět rozdávají svá DLC zdarma na Originu i konzolích!

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz