Hra zdarma: Hyper Light Drifter, Mutant Year Zero: Road To Eden(1 minuta čtení)

A je to tu. Další dvojitá dávka her od Epic Games Store. Hyper Light Drifter a hlavně Mutant Year Zero si přece nemůžete nechat ujít. Obě hry jsou k vyzvednutí zdarma do 22. srpna.   

Hyper Light Drifter je indie 2D pixelart hra, která skloubila prvky z Diabla a Legend of Zelda. Zrodila se jako velice úspěšný kickstarterový počin v roce 2016 a svojí kvalitou začala obsazovat herní platformy. Minulý měsíc přišla i na iOS.

Mutant Year Zero: Road To Eden vyšel minulý rok v prosinci a byl přivítán velice kladně. Jde o taktickou hru typu XCOM s propracovaným příběhem, tajemným prostředím a nutností promyšleného strategického postupu. Země byla zpustošena rudým morem a jadernou válkou. Lidé pomalu vyhynuli a ti, co přežili, se stali mutanty. Vy máte pod svým vedením speciální jednotku mutantů, která má za úkol najít zdroje pro poslední fungující baštu civilizace.

Ondřej Radosta
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na