Domů » Články » Herní novinky » HRA ZDARMA: Přidejte si střílečku Insurgency do své knihovničky na Steamu!

HRA ZDARMA: Přidejte si střílečku Insurgency do své knihovničky na Steamu!

Nabídka platí do středy

Ne, tentokrát žádný další battle royale, víme, že už vám pomalu lezou i ušima. Na Steamu je aktuálně zdarma k mání o něco „tradičnější“ multiplayerová střílečka Insurgency, která má mnohem blíže ke Counter-Striku. Nabídka platí pouze do středy. 

Hra z dílen New World Interactive sice nedosáhla takové popularity jako její konkurent od Valve, i tak si u sebe drží nejen velmi kladné recenze, ale také nemalou základnu věrných pařanů. A jelikož je Insurgency aktuálně zdarma, můžete rozšířit jejich řady.

Postup je jako vždy stejný. Tradičně stačí jen přejít do obchodu na Steamu a přidat Insurgency do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Install Game“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád, pokud budete dostatečně rychlí.

Nabídka totiž platí jen do středy 15. srpna, následně u hry naskočí cenovka. Autoři chtěli touto akcí upozornit na zářijové vydání Insurgency: Sandstorm i betu pro předplatitele. První kolo testování už mají za sebou, v následujících týdnech by mělo proběhnout další.

Čtěte také: Právě probíhá otevřená beta Call of Duty: Black Ops 4. Rozjedete ji?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=mVvXBtj03xo” /]

Source :

Steam

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X