HRA ZDARMA: Získejte bezplatně hru Lethal League na Steam!

Baseball jako PvP režim?

Zatímco jsme spouštěli soutěž o Seven Deadly Sinsbatůžek s logem Far Cry 5, vyskočio na nás i několik her zdarma. O Medal of Honor: Pacific Assault jsme už psali dříve, druhým bezplatným titulem je originální bojovka Lethal League.

Na rozdíl od podobných her vsází titul od studia Team Reptile na nekonvenční soubojový systém připomínající baseball. V aréně se objeví míček, který pálíte na svého protivníka, zároveň se ale nesmíte trefit. Po několika úderech míček létá obrovskou rychlostí a souboje jsou o to hektičtější.

Hra má na Steamu skvělá uživatelská hodnocení, tak proč si ji nezobnout? Lethal League můžete získat skrze obchod Fanatical, jen na něm musíte mít založený účet (stačí původní loginy z Bundle Star) a propojit si ho se svým Steamem.

Kdy nabídka skončí, se zatím neví. Jako vždy doporučujeme si hru vzít co nejdříve, dokud je k mání. Na Steamu stojí Lethal League 12 euro.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Přidejte si do knihovničky Medal of Honor: Pacific Assault!

Zdroj:

Fanatical

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz