fbpx

HRA ZDARMA: Přidejte si do knihovničky Medal of Honor: Pacific Assault!

Je libo výlet do Pacifiku?

Z našeho pohledu je rozdávání her zdarma prakticky prokletím. Vydavatelé a obchody se s různými tituly neustále předhání a my máme co dělat, abychom vždy vymysleli, jak o nich napsat článek, abychom se pořád neopakovali. Ale to je asi stejně fuk – stejně tu jste jen proto, abyste si klikli na odkaz k dárečku zdarma, což?

EA se s Medal of Honor: Pacific Assault sice opakuje, přesto se stále jedná o povedenou hru, která by ve vaší knihovničce chybět neměla. Tento díl se proslavil především tím, že po několikrát omleté Evropě přinesl tropické bojiště. Pokračování umrtvené série je stále v nedohlednu, tak proč si neosvěžit paměť starou klasikou, že jo.

Jako vždy stačí zajít na stránku On the House (buď v prohlížeči či přímo v Originu). Po stisknutí tlačítka se tichomořský Medal of Honor přidá do vaší knihovny, nic dalšího už řešit nemusíte a hra už vám ze seznamu nezmizí.

Akce nejspíše potrvá měsíc, ale neuděláte špatně, když si hru zobnete co nejdříve. Jo, a v našem SkillZone podcastu se pak soutěží o Far Cry 5 batůžek.

Čtěte také: Už vám chybí Geralt? Brzy se vrátí jako hratelná postava pro Soulcalibur 6

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.