HRA ZDARMA: Přidejte si Oddworld: Abe’s Oddysee do své Steam knihovny!

Zachraňte své kámoše z jatek

Pokud vám nevoní DLC do Battlefieldů zdarma, máme pro vás jinou herní položku gratis. Tentokrát potěšíme především nostalgiky, fandy plošinovek i levicové voliče – na Steamu je aktuálně k mání kultovní hra Oddworld: Abe’s Oddysee.

V roli malého mimozemšťana se postavíte dominantní kapitalistické společnosti, která vykořisťuje zotročenou dělnickou třídu, přičemž ty nejopotřebovanější rovnou semele na masitou kaši. Být ta hra zdarma už před pěti dny, stihla by výročí narozenin Karla Marxe, že ano.

Ehm, dobrá, zpět zleva doprostřed. Nemusíte se moc stydět, pokud nemůžete vylovit hru z paměti. Oddworld původně vyšel v roce 1997 a už tehdy dokázal posbírat nemálo pochvalných recenzí, které ocenily především design úrovní, práce s puzzly a vtipné interakce s postavami a prostředím.

Hra už sice jednou zdarma byla (a to i na více platformách), není však od věci si ji zobnout, pokud vás minula původní akce. Postup zůstává stejný – stačí zajít na kartu hry na Steamu a přidat si Oddworld: Abe’s Oddysee do své knihovničky. Už vám z ní neuteče.

Akce končí jíž zítra v 19:00, stejně slevy u jiných dílů Oddworldu či nabídka jiné hry zdarma: Yet Another Zombie Defense. Takže berte, dokud je co.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Battlefield 1 a 4 rozdávají svá DLC. Berte, dokud je čas!

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz