fbpx

HRA ZDARMA: Přidejte si do své Steam knihovny akční Stories: The Path of Destinies

Tento týden je opravdu štědrý!

Pokud vám náhodou nestačil nával her zdarma za poslední dva dny nebo vás žádný z titulů nezaujal, můžete získat další indie hru gratis. Jedná se o akční RPG Stories: The Path of Destinies, které vyšlo v roce 2016 a nemá vůbec špatné ohlasy. Hra je dostupná zdarma přímo na Steamu.

Stories: The Path of Destinies má na svědomí studio Spearhead Games. Hra vám svěří do rukou humanoidního lišáka Reynarda, který je členem odboje proti zlému Císaři. Nebyl by to správný odboj bez nějakých těch bitek – soubojový systém je tedy klíčovým prvkem hratelnosti.

Jelikož se jedná o RPG, ze začátku znáte jen pár základních útoků a krytů, ale postupem času se Reynardo stává schopnějším a schopnějším. Dočkáte se také grappling hooku, který vám bude pomáhat s pohybem po jednotlivých levelech.

Možná vás zarazilo množné číslo v názvu titulu, má však své opodstatnění. Reynardo totiž na začátku hry najde kouzelnou knihu, která mu odhalí 24 možných pokračování jeho cesty. Náplní hry je tedy projít všechny tyto varianty a najít tu nejlepší.

Čas na vyzvednutí hry máte do dnešní půlnoci přímo na Steamu.

Čtěte také: Kdo doopravdy jsme? Přijďte na náš speciální 10. podcast v neděli v 18:00!

 

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.