HRA ZDARMA: SteamWorld Dig je nyní pro všechny ke stažení na Originu

Kdo by neměl rád hry zdarma

Trošku to trvalo, než se na Originu obměnila nabídka her zdarma, nakonec jsme se po několika měsících ale dočkali. Medal of Honor: Pacific Assault v noci na dnešek nahradila skvělá adventurní plošinovka SteamWorld Dig od malého studia Image and Form Games – stahujte, dokud je k mání.

V roli robotického kovboje se místo westernových přestřelek s mechanickými desperáty ponoříte hluboko do země. Tam na vás totiž čeká nerostné bohatství a dávno zapomenuté poklady, stejně jako celá řada roztodivných nepřátel. Pokud se vám líbila třeba Terraria, vězte, že SteamWorld Dig je podobně návykový – jen crafting vyměnil za zábavný průzkum rozlehlého podzemí a hledání tučného lootu.

Hra původně vyšla na Nintendo 3DS, po roce se pak dočkala i PC verze s lepší grafikou a širšími možnostmi. Na Steamu má až na výjimky kladné recenze a o úspěchu nezávislé plošinovky svědčí i fakt, že se dočká druhého dílu na konci tohoto měsíce – včetně verze pro Nintendo Switch.

No dobře, konec keců, SteamWorld Dig si stáhnete zdarma na stránkách Originu či přímo v herním klientovi v rámci programu On the House. Nabídka je časově omezená, nejspíše však potrvá minimálně měsíc. Takový Medal of Honor: Pacific Assault zůstal zdarma dobré tři měsíce, nejspíše za to ale mohou prázdniny. Tak či onak berte, dokud můžete.

Čtěte také: Popularita PUBG nadále roste. Překročil hranici 10 milionů prodaných kopií

Zdroj:

Origin

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz