Domů » Články » HRA ZDARMA: Přidejte si do Steam knihovny adventuru The Awesome Adventures of Captain Spirit!

HRA ZDARMA: Přidejte si do Steam knihovny adventuru The Awesome Adventures of Captain Spirit!

Předkrm k druhé sérii Life is Strange

Jak francouzské studio Dontnod slíbilo na letošní E3, tak i činí. Krátký předkrm k Life is Strange 2 v podobě The Awesome Adventures of Captain Spirit je nyní zcela zdarma na Steamu i konzolových obchodech. Pakliže netrpělivě vyhlížíte druhou sérii teenagerského dramatu, rozhodně si nenechte tuhle miniepizodu nechat ujít.

V samotné hře se ujmeme 10letého Chrise, který bude bojovat se svými dětskými problémy i bujnou představivostí. Fanoušci série Life is Strange rozhodně ocení, že The Awesome Adventures of Captain Spirit obsahuje easter eggů a pár indícií, na co všechno se můžou těšit v plnohodnotné druhé sérii.

Postup je jako vždy stejný. Tradičně stačí jen přejít do obchodu na Steamu a přidat The Awesome Adventures of Captain Spirit do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Instalovat“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád, jak již avizovali autoři na letošní E3.

Co se týče konzolových verzí, tam stačí postupovat podobně – majitelé PS4 nechť zamíří na PS Store, vlastníci XONE zase do svého obchůdku. Nemusíte ani kdovíjak spěchat – hra bude zdarma napořád. Recenzi očekávejte během tohoto týdne, sami jsme zvědaví, co nás čeká a jak nás miniepizoda navnadí na druhou sezónu.

Čtěte také: Příjemné překvapení. První epizoda Life is Strange 2 vyjde už letos v září

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=EolUfLJpUwc” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X