HRA ZDARMA: Získejte na Steamu skvělou „parodii na PUBG“ Totally Accurate Battlegrounds!

Další článek o hře zdarma? Je to tak. Tentokrát ovšem nemáme na talíři stařičkou adventuru z přelomu tisíciletí nebo neznámý strategický nášup z Mexika, nýbrž čerstvě upečený multiplayerový titul. Aktuálně totiž můžete na Steamu získat Totally Accurate Battlegrounds zcela zdarma, pokud budete dostatečně rychlí.

Jak už název napovídá, čerstvě vydaný titul od studia Landfall si dělá srandu z PUBG i žánru battle royale jako takového. Původně měl Totally Accurate Battlegrounds vyjít na světlo světa jako aprílový žertík (podobných titulů mají vývojáři na kontě hned několik), kvůli technickým problémům ale museli vydání odložit. Na parodii jde ovšem o velmi hratelný kousek, který rozhodně zabaví na pár večerů. Nebo týdnů, pokud seženete správnou partu.

Postup je jako vždy stejný. Stačí jen přejít do obchodu na Steamu a tradičně si Totally Accurate Battlegrounds přidat do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Instalovat“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád, pokud si ji teda stihnete zobnout.

Totally Accurate Battlegrounds je zdarma jen 100 hodin od vydání, čas byste měli mít tedy do 9. června. Poté u hry naskočí cenovka 4,99 eur. Zatím to vypadá, že se parodickému titulu daří docela dobře, soudě podle reakcí komunity i recenzí. Jen se asi připravte na občasné problémy na serverech, autoři se perou s velkým náporem hráčů.

Čtěte také: Předplatitelé PS Plus dostanou skvělý XCOM 2 a Trials Fusion. Konzolisté si na ně ale stěžují

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz