fbpx

Watch Dogs

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One
Sledovat
8

Super

HRA ZDARMA: Stáhněte si bezplatně městskou akci Watch Dogs na PC!

Who let the dogs out?

Neuběhne žádný měsíc, který by se obešel bez větších či menších rozdávaček her. Tentokrát je oním štědrým samaritánem Ubisoft, který na svou platformu uPlay nabízí zcela zdarma městskou akci Watch Dogs. Akce potrvá ještě týden, takže ani nemusíte tolik spěchat a prát se se zahlcenými servery.

Z Watch Dogs se nakonec vyklubal relativně povedený akční titul, přestože jej od odhalení doprovázela nemalá vlna kontroverze související s downgradem grafiky (s naší starou recenzí to nakonec tolik nehnulo). To už vás trápit moc nemusí, když je hra nyní zcela zdarma ke stažení, ne?

Nebojte se, jde o plnou verzi hry, nikoliv trial. Hru získáte jednoduše tak, že vlezete na svůj uPlay účet (nebo si ho založte, pokud jste tak ještě neučinili) přes tento odkaz, případně v klientovi klikněte na proužek s Watch Dogs, který by se vám měl objevit na domovské stránce (viz níže). Hra se vám po potvrzení přidá na účet a už nezmizí.

Jen se obrňte trpělivostí – servery jsou tradičně pod náporem a třeba nám se hra přidala do knihovničky až na šestý pokus. Ale jde to. Vlastně ani nemusíte moc spěchat, jelikož akce trvá až do 13. listopadu, tudíž klidně počkejte, až se servery uklidní.

Čtěte také: Čeština k první epizodě prequelu Life is Strange je již volně ke stažení

Zdroj:

Ubisoft

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz