fbpx

HRA ZDARMA: Přidejte si survival Yet Another Zombie Defense do knihovny na Steamu!

A hned po DLC do Battlefieldů a plošinovce Oddworld tu máme další hru zdarma. Pakliže holdujete survival akcím, možná vás zaujme top-down kooperace se zábavným názvem Yet Another Zombie Defense. Ten je do zítřka bezplatně k dispozici pro všechny zájemce. 

Koncept hry je poměrně jednoduchý. Ve dne stavíte pasti a opevnění, abyste se v noci dokázali ubránit hordám nemrtvého svinstva. Yet Another Zombie Defense nabízí kooperaci až pro čtyři hráče i PvP režim, pokud by vás znudilo střílení do zombie. Na hru zdarma docela hodně muziky, ne?

Postup zůstává stejný – stačí zajít na kartu hry na Steamu a přidat si Yet Another Zombie Defense do své knihovničky. Už vám z ní neuteče. Stejně tak můžete využít speciální slevové nabídky a rovnou si zobnout HD verzi, která je k mání za pouhé euro.

Akce končí zítra v 19:00. Ve stejný čas zmizí i nabídka na plošinovku Oddworld, Abe’s Oddyssee, která je na Steamu rovněž zdarma. Co se týče DLC do Battlefieldu 1 a 4, tam máte čas až do 16. května.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Přidejte si Oddworld: Abe’s Oddysee do své Steam knihovny!

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz