Watch Dogs 2

Sledovat
8

Super

Hráč našel ve Watch Dogs 2 ženské přirození, za sdílení screenu dostal ban(2 minuty čtení)

Dokonce se k problémové fotce dostal i bez hackování

Aktualizace: Ubisoft odstraní nahotu z Watch Dogs 2, potvrdil pro weby Kotaku a Polygon. Ačkoliv hra bez problému prošla ratingem a prodává se s razítkem „pro dospělé“ (nejen kvůli explicitní nahotě, ale i krvi a střílení), herní vydavatel se omluvil všem zákazníkům a vyhoví tak stížnosti ze strany Sony. „Opravný patch“ by měl vyjít někdy během příštího týdne.


Původní zpráva: Erotický obsah není zrovna fíčura, kterou by Sony nebo Microsoft na svých konzolích rádi viděli. Rozhodně se tímto omezením vyhnou tunám stížností od naštvaných matek nebo etických komisí. Když už se ale necenzurované dámské partie dostanou do Watch Dogs 2, Sony má oheň na střeše.

Uživatel Swizzaurus na Twitteru totiž vystavil screenshot ze hry a následně byl na PSN dočasně zabanován. Nic divného na sdílení záběrů ze hry není, Playstation 4 k tomu má dokonce dedikované tlačítko, horší je obsah samotného obrázku. Swizzaurus v něm zachytil plně odhalené ženské přirození, čím Ubisoft možná nechtěně dělá čest starým modům typu Hot Coffee.

Chování Sony bohužel rozhořčilo nejednoho hráče na internetu. Problémový obrázek je přeci jen ze hry, která prošla certifikací japonského výrobce hardwaru a navíc je nahota zahrnuta v hodnocení ESRB. Odhalená vagína není zdaleka nejprovokativnější součástí Watch Dogs 2.

Jestli se dočkáme podobné cenzury jako v případě Overwatch, nebo se Sony omluví a ban Swizzarusovi zruší, se uvidí v následujících dnech. Prodeje Watch Dogs 2 tím ale ovlivněny nebudou, v recenzích si hra vede poměrně dobře. Jen multiplayer trochu zlobí.

Čtěte také: Watch Dogs 2 si vede v recenzích vede dobře. Vyjma multiplayeru

watchdogs2vagina

 

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.