Domů » Články » Hrdiny z League of Legends brzy potkáme i mimo Vyvolávačův žleb

Hrdiny z League of Legends brzy potkáme i mimo Vyvolávačův žleb

Riot Games vybudovali novou firemní odnož Riot Forge. Ta se bude zaměřovat na vývoj her z magického světa Runeterra, kde se odehrává League of Legends, přičemž hlavním tématem projektů mají být příběhové hry pro jednoho hráče.

Teamfight Tactics byl pouze malý krůček League of Legends od MOBA žánru, ve kterém je hra na pomyslné špičce. Již v říjnu, k desátému výročí League of Legends, oznámili vývojáři Riot Games k výročnímu streamu hned několik novinek. Dočkáme se FPSka, animované série a karetní i bojové hry s League of Legends tematikou. Nově také vznikla odnož Riot Games s názvem Riot Forge, která bude mít na starost spolupráci s třetími stranami. Riot Forge tak bude spolupracovat s vývojářskými studii na tvorbě zbrusu nových her ze světa Runeterra. Riot Forge se má zaměřovat hlavně na budování her s příběhem pro jednoho hráče. První detaily mají být zveřejněny 12. prosince na letošní The Game Awards.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X