Domů » Články » Hru Beat Saber si díky speciální vestě nyní vychutnají i neslyšící

Hru Beat Saber si díky speciální vestě nyní vychutnají i neslyšící

Jedna z nejlepších a nejúspěšnějších VR her od českého studia Beat Games nyní potěší i neslyšící a nedoslýchavé hráče.

Právě Beat Saber byl pro mnohé (včetně mě) titulem, kvůli kterému si koupili VR. V Beat Games se o hru navíc skvěle starají. Vydávají novou hudbu zdarma a připravují další hudební balíčky, aby se nám soundtrack jen tak neoposlouchal a zásobují nás módy, které hru obohatí. Jenže to zřejmě českým vývojářům nestačí. Jeden ze spoluzakladatelů Beat Games, ale hlavně skladatel Jaroslav Beck nedávno vydal vlog, ve kterém cestuje do Londýna otestovat SubPac. Jedná se o speciální vestu, která má na zádech zařízení, pouštící do těla vibrace z basů a bicích. Hru tak lépe procítíte a měla by se vám zlepšit i přesnost.

Právě díky tomuto SubPacu si Beat Saber budou moci užít i neslyšící hráči, kteří mohou prostřednictvím vibrací hudbu vnímat a zahrát si tak hru, která pro ně byla dosud zapovězena.

As a guy who loves music, hearing sound is the most important for me. This experience should be here for everybody even…

Zveřejnil(a) Jaroslav Beck dne Středa 11. září 2019

Pokud byste měli o vestu zájem, můžete si ji objednat na stránkách SubPacu. Musíte však počítat s tím, že to není zrovna levná záležitost. Vesta včetně dopravy do ČR vyjde na 8600 Kč.

Source :

YouTube, Facebook

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X