Hru Mortal Kombat 11 zdobí Halloween(1 minuta čtení)

Dušičky pro hráče znamenají příliv nového videoherního obsahu a tento rok není výjimkou. Mortal Kombat 11 obsahuje tři nové tematické skiny, inspirované pohádkovými a hororovými postavami. Ve hře je můžeme získat již teď.

Každoroční strašidelné šílenství je za rohem. Na Halloween se připravuje řada vývojářů a jedním z nich jsou i NetherRealm Studios, kteří odhalili skiny pro bojovníky z Mortal Kombat 11, v rámci Masquerade skin pack. Dočkáme se celkově tří skinů. První obdrží zelená ninja bojovnice Jade, která bude mít kostým zlé čarodějnice, inspirovaný Čarodějem ze země Oz. Dalším je Kabal, převlečený za psycho zabijáka podobného Michaelovi Mayersovi nebo Jasonovi Voorheesovi z kultovních hororů. Kostýmu se dočká i jeden z hlavních protagonistů celé série, Liu Kang. Jeho skin je inspirovaný kostlivci, které při Día de Muertes (ze španělštiny: den mrtvých), hojně používají zejména středoamerické a jihoamerické země. Skiny můžete zhodnotit v krátkém preview videu nebo přímo ve hře.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na