Domů » Články » Herní novinky » Spoluvytváříme nový pořad o hrách. Startujeme už příští měsíc na TV Barrandov!

Spoluvytváříme nový pořad o hrách. Startujeme už příští měsíc na TV Barrandov!

Herní pořad bez cenzury! 

SkillZone není už dávno jenom herní klub. Píšeme magazín, pořádáme eventy, vysíláme livestreamy a obecně čím dál více vsázíme na audiovizuální produkci. Je to holt budoucnost. Ve spolupráci s TV Barrandov pro vás chystáme mimořádný herní pořád, který nemá obdoby. Startujeme už příští měsíc! 

První květnový den v 13:00 spouštíme na TV Barrandov relaci o hrách „Hry Jaromíra Soukupa“. Pořadem bude provázet, jak už název napovídá, profesionální moderátor, nezávislý názorový guru a letitý hráč Jaromír Soukup. Půlhodinový formát bude vždy rozdělen do čtyř různorodých rubrik – novinky, téma, recenze a host. 

V prvním díle dáme prostor novodobým hrám z Ruska a Číny, o kterých tradiční herní média samozřejmě mlčí. Posléze si s hradním mluvčím Jiřím Ovčáčkem zanalyzujeme podprahovou propagandu Evropské unie (EU) ve střílečce Overwatch a zrecenzujeme si hardcore hit PussyWalk 2! Na závěr si pozveme předsedu hnutí SkillZone & Pařani Demokracie Tomia Okamuru, který nám vysvětlí, proč by se měl další Assassin’s Creed odehrávat v Japonsku.

Formát budeme nacvičovat se všemi účinkujícími již dnes, a to živě od 19:00 na našem Twitch kanále, pokud chcete vidět, jak má vypadat správný herní pořad, určitě se stavte. Můžete dojít i osobně, bez pořádného TRANsparentu vás ale do studia nepustíme. Ano, komparzisty odměňujeme stejně jako v jiných pořadech Jaromíra Soukupa.

Rádi bychom na rozdíl od ostatních herních „žump“ poskytovali nezávislý a necenzurovaný pohled na videoherní průmysl. Nenecháme se zastrašit velkými herními společnostmi a budeme vám vždy přinášet pravdivé informace. Těšíme se na vás už za necelý měsíc! 

Pro méně bystré jen dodáváme, že se jednalo o aprílový článek. Hry Jaromíra Soukupa pravděpodobně nebudou. 🙁

Hry Jaromíra Soukupa

 

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X