Domů » Články » Herní novinky » Hry zdarma a slevy » Hry zdarma: 20XX, Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Hry zdarma: 20XX, Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Nyní jsou na Epic Games Store tři pixelovky zdarma. Čas na vyzvednutí 20XX, Barony a Superbrothers: Sword & Sworcery EP máte do 6. srpna.

20XX
Jedná se o indie 2D plošinovku od studia Batterystaple Game z roku 2016. Inspirace Mega Manem X se nedá zapřít. Úrovně jsou náhodně generované. Hraním postupně vylepšujete svoje schopnosti a odemykáte cestu dál, to vše s možností online kooperace ve dvou.

Barony
V tomto RPG z první osoby bloudíte generovanými dungeony, plnými nepřátel, pastí a pokladů. Taktéž obsahuje online kooperaci, takže najděte dobrou partu a hurá za dobrodružstvím. Studio Turnin Wheel LCC tuto hru vytvořilo v roce 2015.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP
Tato indie adventura s dokonalým sountrackem ukazuje, že dobrý nápad studií Capybara Games a Superbrothers z roku 2011 na hru na tablety, se jen tak neztratí. Tato klikačka, používající možnosti mobilních zařízení na maximum, byla převedena do počítačové verze a přesto nepřišla o dokonalý zážitek z hraní.

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X