Domů » Články » Herní novinky » Hry zdarma a slevy » Hry zdarma: AER Memories of Old, Stranger Things 3: The Game

Hry zdarma: AER Memories of Old, Stranger Things 3: The Game

Nyní je na Epic Game Store je zdarma AER Memories of Old a Stranger Things 3: The Game. Čas na vyzvednutí máte do 2. července.

AER Memories of Old
Jedná se oddechovou dobrodružnou plošinovku z pohledu třetí osoby. V těle dívky jménem Auk, která se dokáže proměnit v ptáka, prozkoumáváte malebný svět plovoucích ostrůvků. Studio Forgotten Key tuto hru s uklidňujícím hudebním podkresem vytvořilo v roce 2017.

Stranger Things 3: The Game
Jak jistě víte, Stranger Things je populární seriál od Netflixu. Ten se rozhodl, že k reklamnímu oblečení, postavičkám, hrnečkům a dalším věcem přidá ještě hru zdarma na mobil (Stranger Things: The Game). Bylo osloveno vývojářské studio BonusXP, kterému trval vývoj hry jeden rok. I přes absenci testerů byla hra úspěšná tak, že vzniklo i placené pokračování Stranger Things 3: The Game, které se v roce 2019 dostalo i na počítačovou platformu. Jedná se o pixelovku, inspirovanou populární hrou Legend of Zelda.

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X