Domů » Články » Hry zdarma – ARK: Survival Evolved, Samurai Shodown Neogeo Collection

Hry zdarma – ARK: Survival Evolved, Samurai Shodown Neogeo Collection

Nyní jsou na Epic Games Store zdarma hry ARK: Survival Evolved a Samurai Shodown Neogeo Collection. Čas na vyzvednutí zdarma máte do 18. června.

ARK: Survival Evolved
Jedná se o akční dobrodružnou hru o přežití s otevřeným světem. Jste vrženi naprosto s ničím na planetu plnou dinosaurů. Čeká vás farmaření, lovení, vyrábění všemožných předmětů, stavění přístřešků a dokonce i ochočování dinosaurů. Za tím vším můžete i skládat příběh, jak jste se ve světě ARK vůbec ocitli. V multiplayeru můžete bojovat proti ostatním hráčům nebo si najít server, kde si navzájem jen pomáháte a boj mezi sebou je zakázán. Studio Wildcard hru vydalo v roce 2017 a od té doby do hry přibyla hromada obsahu.

Samurai Shodown Neogeo Collection
Čeká na vás kolekce japonských bojových her ze série Samurai Shodown. SNK a Yuki Enterprise první díl vydali v roce 1993 a ten poslední ve 2019 a to značí pořádnou úspěšnost. Zajímavý je dokonce i příběh hry, který se odehrává v 18. století a vedle fantasy prvků ukazuje i japonské tradice a kulturu s postavami mluvícími archaickou japonštinou.

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X